ANA SAYFA       •       KURUMSAL       •       SMS MARMARA GROUP       •       ÜRETİM       •       HABERLER       •       İK       •       BİZE ULAŞIN
 
SAKARYA BOTANİK SAN. VE TİC. A.Ş.
  SMS MARMARA GROUP www.sakaryabotanik.com    
Sakarya Fidancılık Seracılık A.Ş. / SMS Marmara Group / Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş.
SAKARYA BOTANİK SAN. VE TİC. A.Ş.
SAKARYA BOTANİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş., Sakarya ili Arifiye İlçesi'ne bağlı olan Adliye Köyü'nde 2006 yılında SMS Marmara Group bünyesinde 17 Hektar alana kurulmuştur.

Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş. ’nin işletmiş olduğu FidanlıktaYapraklılarİbrelilerAğaçcıklarBonzai türlerÇalı türlerOtsu ve saz türlerSarılıcı türlerYarı bodur türlerBazı meyve çeşitleriPalmiye türleriEgzotik türler'den  yılda 1.000.000 adetin üzerinde saksılı süs bitkileri üretimi yapmaktadır.

 

Şirketin kuruluş amacı, Grup firmalarından Sakarya Fidancılık Seracılık San. Tic. A.Ş.’nin 120 hektar alanda üretimini yaptığı bitkileri yarı mamul halde alarak bitki tür ve cinslerine göre uygun kaplarda mamul hale getirmek olup, öncelikle Marmara Grup firmalarının bitki ihtiyacını karşılamak, yurtiçi ve yurtdışına pazarlamaktır. Bu maksatla şirket bünyesinde 5.000 m2 kapalı alan bitki saksılama hangarı ve otomatik sulama sistemleri ile bitki sağlığının gerektirdiği her türlü donanım bulunmaktadır.

İşletme bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışı proje ve peyzaj uygulamaları yapan Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş. hali hazırda Orta Asya, Orta Doğu ve Kafkas Cumhuriyetlerinde kapsamlı ihracat yapmakta olup aynı zamanda peyzaj uygulamaları da yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
www.sakaryabotanik.com
   
Sakarya Fidanclk Seraclk A.. © 2013 Bütün Haklar Sakldr
Gizlilik BildirimiEriilebilirlikBu Siteyi Tavsiye Etdesign & technology
SMS Marmara Group
SMS Marmara Group
Web Statistics